Gürkan Genç Projeleri

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/04/sporcu-350-x-336.jpg Desteklediğim Sporcular
Dünya turu sırasında kazandığım gelirin ve sizlerin gönderdiği maddi yardımın yarısını, ilgilendiği spor dalında belli başarılar kazanmış fakat destek bulamayan kadın sporculara aktarıyorum. Dünya turuna destek olan sponsorlarımı sporcularla tanıştırıp aralarında bir köprü oluyor hayallerine birlikte ortak oluyoruz.
Devamı »

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/04/genck-331-x-331.jpg Genç Kaşifler – Türkiye’de üniversite öğrencilerine verdiğim gezgin bursu
Genç Kaşifler az bilinen/bilinmeyen Anadolu rotaları ile hikayesi olan rotaların araştırılması ve çıkarılmasına yönelik bisikletli gençlerin, özellikle üniversite öğrencilerinin, çalışmalarını yönlendirerek destekleyen kapsamlı ve bütünleyici bir proje ağıdır.
Devamı »

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/04/kronxc150v-350-x-233.jpg Gürkan Genç Bisiklet Veriyor
Gelecek için Pedalla projemin amaçlarından biri doğanın, Türkiye’nin ve dünyanın geleceği için bisikletin bir ulaşım aracı olduğunu hatırlatmak ve insanları bisiklet sürmeye teşvik edip, hayallerine ortak olmaktır. Kron Bisiklet’le yapmış olduğum dünya turu projesine şöyle bir madde ekledim. “Gerçekleştirilecek dünya turunda Kron Bisiklet her yıl yenilenen ürünleri ile destek verip dünya turum boyunca 42 adet bisiklet verecek.” ( Kron Bisikletin Facebook Sayfası Facebook Kron )
Devamı »

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/04/demir-atl%C4%B1-200-x-200.jpg Gürkan Genç Eğitim Bursu
Dünyayı gezerken, yurt dışına çıkacak olan ve yabancı dil öğrenmek isteyen gençlerin hayallerine ortak olmak amacı ile Gürkan Genç Yabancı Dil Eğitim Bursu’nu oluşturdum. Elimdeki imkanlarla bu konuda da destek olmaya çalışıyorum.
Devamı »