Sponsorlar

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/02/kron-200-x-200.jpg Kron Bisiklet
Kron bisiklet ailesi olarak Türkiye’de bisikletin gerçek yerini bulması, bir kültür olarak yerleşmesi amacıyla ama daha önemlisi “Bisiklet bir ulaşım aracıdır” mantığı çerçevesinde Gürkan Genç için özel olarak tasarladığımız bisikletiyle dünya turuna hayal ortağı oluyoruz. Bir Türk gezginin yanında Türk bisiklet firması olarak bulunmaktan gurur duyarız.
Verilen destek: Dünya turunun bisiklet Ana Sponsoru. Bisiklet ve yolda yıpranan bisikletle alakalı tüm malzemelerin yenilenmesine ve yolcuğa finansal destek sağlamakta. Sponsorluk Eylül 2012 de başladı devam ediyor
http://www.kronbisiklet.com.tr

Yönder Okulları Ataşehir
Eğitime vermiş olduğumuz önem kadar; öğrenme zevkini ve keyfini, araştırma heyecanını, merak duygusu, yaratıcılığı, farklı düşünceleri, doğa sevgisi ve dünyayı keşfetme becerilerini öğrencilerimize kazandırabilmek okullarımızda ki en temel hedefimizdir. Bu vizyon ile Prof. Dr. Üstün Dökmen tarafından kurulan Yönder Okulları; öğrencinin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, dünyanın çağdaş ülkeleri tarafından uluslararası geçerlilikleri almış bir okul modeli ile 2011 yılından bu yana hizmet vermekte ve bu vizyona destek olabilecek projelere de katkı sağlamaktayız. Bu amaçla Ataşehir Yönder Okulları olarak maceracı, girişimci gezgin Gürkan Genç’in, “Bisiklet ile Dünya Turu” hedefine; tutku ile ortaya koyduğu hayalini gerçekleştirme yolculuğuna hayal ortağı olmaktan ve bu anlamlı deneyimi öğrencilerimizle paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız.
Verilen destek: 2019 Aralık- 2020 Ekim tarihleri arasında finansal sponsorluk. Sponsorluk Aralık 2019 da başladı devam ediyor.
https://atasehir.yonderkoleji.com

Damla Pastanesi
1964 yılında Ankara Anıttepe Gençlik Caddesinde Bahadır DUMAN’ın açtığı pastanemiz hala aynı yerinde klasik pastane olarak hizmet vermekte. Hayallerini ertelemeyen bizler, hayallerini ertelemeyen ve başkalarına destek olan insanların hep yanında olduk. Bu vesileyle Gürkan’a hayal ortağı olmaktan mutluyuz.
Verilen Destek: Pastanede üretilen tatlıların satışıyla bisikletle dünya turuna finansal sponsorluk . Sponsorluk Eylül 2014 de başladı devam ediyor
http://www.damlapastanesi.com.tr

Saçak Döner 55
2003 yılında Samsun’un merkez ilçesi olan İlkadım’da, Cumhuriyet Meydanı’nda faaliyetine başlayan Saçak Döner & Kokoreç, son teknoloji kesim cihazları ve lezzetli menüsüyle 15 yıldır müşterilerine damak ziyafeti yaşatmaya devam ediyor. Bisikletle dünya turu atan Gürkan Genç’in hayallerine ortak olmaktan mutluyuz. Bu vesileyle dünya turlarında  yolu Samsun’dan geçecek olan tüm bisikletçilere de kapımız açıktır. Konaklama ve yemek ihtiyaçlarını karşılayacağız.
Verilen Destek: Restoranımızda üretilen kokoreç ve döner satışıyla bisikletle dünya turuna finansal sponsorluk . Sponsorluk 19 Mayıs 2020 de başladı devam ediyor
https://sacakdoner.com/

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/02/Disisleri-bakanligi-logo-200-x-200.jpg Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı
Bireysel kapasitesi ve muhteşem hayalleri ile ülkemizin yurt dışında tanıtımına katkıda bulunan Gürkan Genç’e T.C Dışişleri Bakanlığı olarak destek vermekteyiz.
Verilen destek: Gürkan Genç’in ülkeler arası geçişlerine vize kolaylığı sağlama, eskiyen parçaların Türkiye’ye müzeye  gönderilmesi için lojistik destek. Sponsorluk Eylül 2012 de başladı devam ediyor
http://www.mfa.gov.tr

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/02/north-face-logo-200-x-121.jpg The North Face
Dünyayı demir atı ile keşfeden kaşif ruh ve “Never Stop Exploring” mottosu üzerine kurulmuş outdoor bir marka. Birbirini besleyen, anlayan, gelişen organik bir bağ. Bu nedenle Gürkan Genç dünyayı keşfedip yüzlercesine ilham kaynağı olurken; binlercesine doğa sevgisini, merak etmeyi, cesareti aşılarken The North Face ailesi hayal ortağı olarak yanında olacak.
Verilen destek: Yazlık, kışlık teknik kıyafetler ve çadır, uyku tulumu. Sponsorluk Eylül 2012 de başladı devam ediyor
https://www.thenorthface.com

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/02/Ortlieb_generisch_SW-01-1-300-x-63.jpg  ORTLIEB Sportartikel GmbH
Dünyanın lider su geçirmez dış mekan ve bisiklet çantaları üreticisiyiz. Ürünlerimiz, Almanya’da Heilsbronn’daki fabrikamızda yüksek frekanslı kaynak yöntemleriyle üretilmektedir. Bisikletle Dünya turu atan Gürkan Genç’in hayaline ortak olmaktan gurur duyuyoruz.
Verilen destek: Su geçirmez dış mekan ürünleri ve Bisiklet Çantaları. Sponsorluk Eylül 2017 de başladı devam ediyor
https://www.ortlieb.com

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/02/Untitled-200-x-111.jpg Ankara Patent
Yaşamın içinde akıntıya kapılmış gidiyoruz, önümüzde “yapılamazlar”, “yapamazsınlar”; içimize yara oldu hep kapatılan uçak fabrikası, üretilmeyen arabalar, beyin göçleri, adım atamadığımız bilgi teknolojileri… En büyük mücadelemiz “başımıza icat çıkarma”,  “sen nasıl olacak da buluş yapacaksın”, “atı alan Üsküdar’ı geçmiş”, “hadi geçmiş olsun” diyenlerle. Oysa ki tüm bu olanların aksine öyle buluşcular tanıdık, öyle mücadelelere şahit olduk ki, elimizden geldiğince hep onların yanında durduk. Şimdi de Gürkan Genç içimizi aydınlatıyor. İstersek neler yapabileceğimizi hayal dahi edemeyeceğimiz şekilde gösteriyor. Bizi böylesine şaşırtan coşkusu ve cesaretiyle kendisine hayal ortağı olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Ankara patent ailesi olarak yanındayız.
Verilen destek: Gürkan Genç, Demir Atlı Adam, Demir Atlı Kadın Gelecek için Pedalla, Genç Kaşifler Cycle For Future, The Man with Iron Horse, The Woman with Iron Horse ve Gürkan Genç ile alakalı başka marka adlarının çeşitli hizmet alanlarında tescillenmesi. Sponsorluk Eylül 2012 de başladı devam ediyor
http://www.ankarapatent.com

https://www.gurkangenc.com/wp-content/uploads/2017/02/gungorler.jpg Güngörler Bisiklet
Bir gün Gürkan GENÇ mağazamıza geldi. Japonya ya gidiyorum deyip rotasını bizle paylaştı. Bir hafta sonra da yolculuğuna başladı ve 1 sene sonra Japonya’ya ulaşıp  Türkiye’ye  geri döndü. Yolculuk anılarını bizlere anlattı ve sonrasında dünya turuna çıkıyorum dedi. Yapamazsın, imkansız diyenler, ona inanmayanlar şuanda onun yazılarını okumakta, videolarını seyretmekte ve her bisiklet ortamında adını söylemekteler.  Bu adama nasıl hayal ortağı olunmaz?
Verdiği Destek: Gürkan Genç’e bisikletle alakalı yedek parça temini Sponsorluk Eylül 2012 de başladı devam ediyor
http://gungorlerbisiklet.com.tr