• ANLIK KONUM Garmin inReach

 • 24 Temmuz 2022

Ekşi sözlükte hakkımda yazılan olumsuz yorumlara cevaplar.

Ekşi sözlükte hakkımda yazılan olumsuz yorumlara cevaplar.

Ekşi sözlükte hakkımda yazılan olumsuz yorumlara cevaplar. 1024 768 Gürkan Genç

Gürkan Genç ve Ekşi sözlük

Bisikletle Türkiye – Japonya seyahatim ile birlikte “Chinaski” takma adlı arkadaş sayesinde altta yer alan hakkımdaki ilk yazı ile  ekşi sözlük maceram başladı. Sayesinde bisikletle seyahatimi takdir eden, etmeyen, saygı duyan, duymayan herkesin özgürce yazdığı bir alan. Olumlu veya olumsuz her türlü eleştiriyi yapan herkese teşekkür ederim. Sağolsun ülkede biraz biliniyorsam sizlerin katkısı büyük.

Bu yazımda, ekşi sözlükte hakkımda yazılan bazı yazılara cevap verip farklı bir bakış açısı katmak, yanlış anlaşılmaları düzeltmek  istedim. Sağolsun hepsi yaptığım işe saygı duymuş. Tarzımı sevmeye bilirler samimi bulmaya bilirler, eyvallah. Herkese hitap eden bir bisikletçi, sporcu veya yazar değilim bu en başından yani 2010 dan beri böyleydi. Zaman ayırıp  eleştirileri yapan arkadaşlara teşekkürler. Önce ilk yazarla başlayayım Chinaski sağol..

 

– bu eleman samsun’dan 3 nisan 2010’da cikmis yola amaci tokyo’ya varabilmek 8 ay icerisinde. toplam 13500km. ulasim araci ise bisiklet unutmadan, yoksa pek bir anlami olmazdi herhalde. bu aralar kazakistan dolaylarinda saniyorum.

3 yil sonra: url degismis, gecen zaman icinde gurkan buyudu, serpildi, kendi capinda bir efsaneye donustu. artik http://www.gurkangenc.com/adresinde the man with iron horse lakabi ile hayatini surdurmekte. simdi de (2012 kis) rusya taraflarinda saniyorum. destekleyin!!

chinaski

07.2010 18:27 ~ 04.02.2013 19:46

 

– agresif biri gibi. allah korusun yol için kötü bir özellik. hafif de antisosyal gibi. yolu açık olsun. bekleyenlerine sağlıkla dönsün.

 carlito ikigante

29.04.2015 01:24

 • Gürkan Genç: Teşekkür ederim. İnşallah yolum tur bitene kadar açık olur. Evet yerine göre agresif biriyimdir. Yol için kötü bir özellik olduğuna katılmıyorum. Öyle anlar ve durumlarla karşı karşıya kalıyorsun ki, yerine göre o agresifliği göstermem gerekiyor. Öte yandan eğer insan ilişkilerinde normal koşullarda agresif biri olsam, dünyanın her noktasında dostum arkadaşım evine misafir eden insanlar da olmazdı. Başta dediğim gibi yerine göre. Bazen canlı yayınlarda konu başlıklarına göre cevaplarım sert olabilir. O da öyle olması gerektiği için öyledir.

 

– yeter avare gezdigin. don de bi isin ucundan tut demek istedigim kisi. gez gez sonuc? cografi kesifler zamaninda da yasamiyoruz. belki kendi de bunun farkinda ama acik etmek zor geliyordur.

hemzemin

11:11

 • Gürkan Genç: Güzel gülümsetti….Haklısın, coğrafi keşifler dönemi biteli uzun yıllar oldu sana katılıyorum. Zaten hep derim “Dünyayı keşfetmek için geç, uzayı keşfetmek için erken doğdum” . 10 yıldır kendim için asla bir kaşifim demedim.Böyle desem komik olurdu. Fakat her daim usta seyyahlara benzetildim. Arap coğrafyasında da Rağhel diyerekte farklı şekilde onore etmişti halk
 • Bir işin ucundan tut demişsin; 2012-2022 yılları arasında bisikletle dünyayı gezerken, 6000 sayfa İngilizce, Türkçe internet sayfasına yol anılarımı yazdım. Sporcu destek programını kurdum. Sporculara destek oldum. Genç kaşifleri kurmuş gençlere gezi bursu verdim ki hala da devam eder. 4 adet Mine Pöge ile birlikte “Demir Atlı Adam” çocuk kitapları yazdım. 2. baskısı kitapevlerinde.  Bu kitapların 400 tanesini okullara bağışladım. Her kıtada ağaç diktim, yetmedi Türkiye’de orman oluşturdum. Eğitim bursundan tut da, sağlığı yerinde olmayan çoçuklara finansal yardım ve başka bir çok yardımı yaptım. Şunları şuraya yazmak ne kadar utanç verici. Ama avare avare gezdiğimi hiç düşünmüyorum. Yıl 2022 oldu daha bir çok şeyin başlangıcını gene gezerken verdim. Arkadaşım inan düşüncelerimi aktarma konusunda, çok samimiyim. Söylemek isteyipte söyleyemediğim bir durum yok.  Yıllardır imkanlarım doğrultusunda bir işin değil bir çok işin ucundan tuttum ve tutmaya da devam edeceğim. Konuşmuyorum anlatmıyorum veya sizle paylaşmıyorum diye böyle düşünmeniz gayet normal…

 

Anadolu Üniversitesi sunum 09/03/2012

– gürkan genç ile 2012 senesinde anadolu üniversitesi’ne geldiğinde tanıştım. daha doğrusu o sıralar taze bitirdiği japonya turunu üniversite, üniversite dolaşarak öğrencilere anlatıyordu, anadolu’da da böylesi bir sunum yapmak istemişti de ben de ona yardımcı olmuştum (salon tutulması, afişler vs.) bir kere şunu söyleyeyim kendisi çok sempatik ve zeki biri. sunumdan sonra akşam yemeğini birlikte yemiştik. kendisini çok sempatik bulsam da şunları söylemeden edemeyeceğim. yemek esnasında küçük bisikletli gürkan genç bibloları yapıp satarak para kazanılabileceği ve buna benzer ticari gelir getirici şeylerden konuşuldu. işin ticari boyutunun konuşulması (her ne kadar bir gerçeklik olsa da) beni rahatsız etti. gezginliğin hele ki seyyahlık düzeyinde bir gaye ile girişilen dünya turunun böylesi ticari meselelere indirgenmesi ve bu turların veya seyahatlerin ballandıra ballandıra gençlere ve çocuklara sözde ufuk açıcı şekilde anlatılması ile pazarlamacı zihniyetin bir arada şakıması genç ve idealist yüreğimi rahatsız etmişti. ve bu rahatsızlığımı dile getirdim. şimdi ismini hatırlamıyorum fakat eskişehirin doğa sporlarıyla ilgili önemli bir grubunun liderinin yanı sıra üniversiteden bir kaç öğretim üyesi de sofradaydı. beni pek sallamadılar. üzüldüm tabii, ne yalan söyleyim hâlâ aynı düşüncedeyim. ayrıca o akşam yemeğinin hesabını kimsenin ödemek istememesi ve benim son saniye “o zaman herkes kendisininkini ödesin” demek zorunda kalışımı da unutamam. fellik fellik kel kel adamlar heyt be iş hesaba gelince sessiz sedasız kuzucuklara döndüler. şimdi dünyanın bilmem neresinden bilmem hangi ilkokulun panolarında kendisine yer bulduğu için sevinen gürkan beyin bu işi yeterince samimi yaptığını düşünmüyorum.bu benim fikrim. bence seyyahlık veya gezginlik bu kadar popüler hâle getirmemeli. geziyorsan gez kardeşim, gör öğren, ama ben sizin ufkunuzu açcam yok illa açcam diye okul okul dolaşma, bırak, bu işlere meraklılar zaten seni biliyor, tanıyor, buluyor ve takdir ediyor.

not: öncelikle şunu belirteyim, olaya romantik yaklaştığımın farkındayım. yemekten sonra birbirimize sarılmıştık ve helallik almıştık beni üzdüğünü anlamıştı sanırım. yolun açık olsun genç

olmedenoncekisonefes

14:57 ~ 09.06.2018 10:18

 • Gürkan Genç: Selam teşekkür ederim. Oldukça iyi hatırladığım bir gün. O sunuma sadece Gürkan Genç olarak iştirak etmedim. O sunum “Bisikletli Yaşam Derneği” ve Tükçev vakfının birlikte organize ettiği bir sunumdu. Dernek başkanı Murat Öztürk ve üyelerinden Kevser Seri ile birlikte konuşmacı olarak katıldığım “Kariyer yolunda Bisikletle gidenler” adlı bir söyleşiydi.  Konaklama, ulaşım ve yemek giderlerim benim cebimden değil “Bisikletli Yaşam derneği” tarafından ödeniyordu. Bu organizasyonda  üniversitelerde verdiğimiz sunumlarda cebimden herhangi bir ödeme yapmıyordum. Bu organizasyon için bir bütçe vardı ve o bütçe benim kontrolümde değildi. Üniversitelerin hiç birinden de sunumlar için ücret talep edilmedi!!
 • Sizin aranızda nasıl bir konuşma geçti en ufak fikrim yok. Fakat yukarıda da dediğim gbi yemek giderim Türkiye’nin dört bir yanında verdiğimiz bu organizasyonun içindeydi. Kendi cebimden çıkarıp hesabı tabiki de ödemeyecektim çünkü dernek başkanı ordaydı. Hesap geldiğinde ona bakmamın sebebi de o yüzden. Bu da gayet normal bir durum. Kaldıki bonkörlük konusunda yemek ısmarlama konusunda veya başka şeylerde elimin ne kadar açık olduğunu tahmin edemezsin.
 • İkici olarak bisikletle dünya turuna ek bütçe meselesine gelince. Bisikletle dünya turunu nasıl finanse etmemliydim? Aradan 10 sene geçti, Bisikletle ülkemizde şu benim yaptığım şekilde 10 senedir sürekli yollarda olan kaç kişi var? Sen bile böyle bir tur yapacağımı tahmin etmiyordun. Bak yola çıktığımda 1 dolar, 1.78TL. Bugün 1 dolar oldu 17.9 ( 08.08.2022) TL. Kendi markamı yaratıp bir şeyler satıp yol almak neden kötü? Neden bu işin fıtratına ters? Kaşifler gezginler yıllardır aynısını yapmamış mı? TV,Sinema, Dizler, Haberler, gazeteler kısacası medya ile alakalı her birey sponsorlardan almıyorlar mı gelirlerini. Dünyayı gezip, gördüğüm yerleri internet sayfamda aktarıyorum, çocuk kitapları yazmışım, başka işler yapıyorum olmasın mı benimde bir kazancım? Beş parasız, pasalpal bir halde mi gezeyim? Nasıl gezseydim sen söyle? Kendinde itiraf etmişin olaya romantik yaklaştığını… Ben mi bu ülkede popülerliği kullanıp geziyorum 10 senedir? Allah aşkına yaaa… 🙂
 • Seyyahlık popüler hale getirilmemeli ve okullarda sunum yapmamalısın demişsin. Her yıl 50 okulda sunum veriyorum. Allah aşkına bir öğretmen ile konuşsan keşke de bu yapılanın ne kadar önemli olduğunu aktarsaydı sana, böyle düşünmene üzüldüm.
 • Son olarak  o gün sumumdan sonra yaşanılan süreçte seni üzdüğümü de inan fark etmedim. Birini üzecek tek bir kötü sözüm veya  hareketim olmadı ki??  Tanıştığım sohbet ettiğim herkese canı gönülden sarılırım. O gün de sana canı gönülden sarılmıştım. Sunumda faydalı geçtiyse hakkım da helal olsun.

– Gerçekten bisikletle tur yapıp yapmadığı belli olmayan kişi. bunun en bariz kanıtını kendi ağzıyla 8 nisan 2016 paylaşımında yaptığını iddia ettiği ortalama hızlarla çok büyük bir şüphe çekmiştir. kendisi 80 kilo olsa bisiklet 15 kilo olsa üstündekiler de 30 kilo olsa toplam 120-130 kilo ağırlığında 29 inç tekerle yolculuk yapmaktadır. 8 nisan tarihli paylaşımında iddia ettiği ortalama hız ise 38’dir ve kanıt olarak garmin verilerini göstermektedir. tam olarak da bu işin palavra ya da bence dolandırıcılık kısmı burada başlamaktadır. yani bu hızlar falan mümkün değil ama tabi bol keseden atıp tutmak halk geleneği kendisi de aynen bunu yapmıştır. o yüzden çok da dikkate alınmaması gereken kişidir.

amigdalasiyladusunenilahiyatci

09.07.2018 13:41

 •  Gürkan Genç: Orada bir yanlış anlama olduğu ap açık ortada. Ortalama hızım zaten Strava ve Garmin sayfalarında yıllardır kayıtlı gözüküyor ve halka açık. Her gün GPS kaydı aldığımı biliniyor. O gün ki konuşmada ulaştığım maksimum hız 38 veya 40km demişimdir. Veya şunu demişimdir 10dk boyunca  38km ortalama ile gitmişimdir ( düz yolda arkadan rüzgar estiyse böyle anlar  oluyor) . Tur bisikletimle ortalamam 18km ile 21km arasında değişiyor  ve 10 yıldır kayıtlıdır bu veriler. Yarış bisikleti ile saatteki ortalamam 40km . O da garmin sayfalarında bulunuyor. Bol keseden atmaca yok sizin tarafta yanlış anlama var. Sohbeti ya yarısından dinledin ya da o an dikkatini veremedin.

– mutevazi bulmuyorum kendisini. bir kere instagram hesabinda canli yayinina baglandim. elinde cekirdek citleyerek gelen her soruya “git sayfama oku, sayfamda yaziyo” gibi cevaplar veriyordu. millet sana sempati duymus birebir konusmak istiyor sen de artist artist cevaplar veriyorsun. hadi sikildin o sorulardan, elindeki cekirdek ne?

ayrica spor bakani olacakmis. gelecekte akp’ye yanlayacagi kesin. yillardir sponsorlar sayesinde beles beles gezmis. yine calismadan para kazanmanin yolunu bulmaya calisiyor. helal.

bizim halkimiz bayilir boyle tiplere. yaptigi cok zor bir sey degil. geziyorsa da kendine geziyor. gunde 100 km pedallayan herkes bu turu yapabilir. ınstagramda bir suru turcu var bunun gibi.

tropheus

07.2018 10:34

 •  Gürkan Genç: Mütevazi bulmuyorsundur eyvallah. Diyecek sözüm yok.
 • 12 yıldır hemen hemen aynı sorular soruluyor. Soruları kısmen cevaplıyorum. Fakat detay vermiyorum, her seferinde kendimi uzun uzun bu şekilde tekrarlamak istemiyorum bu sebepten uzun ve detaylı şekilde internet sayfama yazdım. Eğer canlı yayınlarda sayfama yazdığım sorulardan biri sorulursa kısaca konu ile ilgili sohbetimi edip sayfama yönlendiriyorum ki orada daha detaylı ve uzunca şekilde yazıyı okusun konuyu anlasın. Canlı yayınlara 100 kişi katılıyor birebir herkes ile yıllardır sorulan soruları aynısını uzun uzun cevaplamam doğru olmaz. Bu soruların cevaplarını bilenlere ayıp etmiş oluruz.
 • O gün Türkiye’den gelen bir kargoyu açmıştım bu da 10 yılda bir kere oldu ha. Çekirdek istemiştim.  6 senedir yemiyordum. O heyecanımı da sizlerle paylaşmıştım. Yüzlerce canlı yayın yapmışımdır. Canlı yayında yemek yediğimi gören hiç olmamıştır. O gün bir istisnaydı, sen de ona denk gelmişsin. Haklısın oturup yemek yenmemeli canlı yayınlar sırasında sana katılıyorum. Ben de bunu hiçbir yayımda yapmadım. O gün canını sıktığım için kusuruma bakma.
 • Spor Bakanı olma hayalimi 2013 de sizlerle paylaştım. Türkiye’nin şuanki sistemi ile dışardan atama oluyor. Bir parti taraftarı olmadığımı her canlı yayınımda da söylerim. Lütfen beni particilikle itham etmeyin. Milletvekilliği , danışmanlık veya bu yolda ilerlerken tanınacak imkanları da kullanmak istemediğimi de söylerim. Yıllardır  yabancı okullarda sunumlar veriri spor hayatımın bir parçasıdır. Seyahatlerime başlamadan öncede bir işletme sahibiydim. Gördüğüm uygulamaları ve daha fazlasını bizim ülkemizde  gerçekleştirmek isterim. Bunun için de en iyi kurum spor bakanlığı. Dünya turunu atmaktan daha zor olacağından şüphem yok. Hayalimi sizlerle paylaşmıştım hepsi bu kadar. Destek olmamışsın eyvallah.

 – bu adamı yıllardır duyuyorum, videolarına da denk geliyorum. ama çoğu türk gezgininde olduğu gibi bir samimiyetsizlik, bi kolpalık hissediyorum.

doxanikee

02.2022 22:44

 •  Gürkan Genç: Yalnız değilsin, sosyal medyadan samimiyetsiz bulan başkaları da var. Okuyucuya, izleyiciye veya takip eden bireylerle samimiyet kurmak zorunda değilim. Öte yandan, hayatım boyunca herhangi bir canlıya kazık atıp, kolpalık da yapmadım. Elimden geldiğince iyi biri olmaya çalıştım. Yanlışlarım olmuştur olmamış demiyorum fakat tekrar ediyorum kimseye yalan söyleyip, kazık atıp kolpalık yapmamışımdır. Sevme, samimiyetsiz bul hiç önemli değil ben nasıl senin umrunda değilsem sen de benim umrumda değilsin. Takip etmezsin olur biter.

 – yukarda zaten bir arkadaş yazmış fakat katılmadan edemeyeceğim. saygı duyduğum bu gezgin arkadaş hem samimiyetsiz hem de sosyal medya hesaplarını kötü yönetiyor. yaptığı işler güzel ama bisiklet sporuna ilgi duyan beni bile irite eden cevap ve davranışları bulunmakta.

themirus

02.2022 17:10

 •  Gürkan Genç: Yukarıda akadaşa yazdığım gibi samimiyetsiz bulabilirsin sıkıntı yok. Benim tarafta değişen bir durum yok. 12 sene önce Japonya seyahatimde nasıldıysam bugünde aynı çizgide gitmeye çalışıyorum. Sosyal medya hesaplarımı günümüzde herkesin tercih ettiği gibi kullanmıyorum. 2012 yılından beri sosyal medya  sayfalarımı kendi web sayfama yönlendirmek için kullanıyorum. Sosyal medya benim  eğlence alanım. Yola çıktığım ilk günden beri kimseye beni takip edin de demedim. Bu yolculukla olup biten her şey internet sayfamda yazıyor. İrite eden cevap ve davranışlarım neler bu konuda daha açık olsaydın sevinirdim. Tecrübe ettiğim ve yaşayarak öğrendiğim konularda karşımda hayır o öyle değil böyledir diyen olursa “iyi de arkadaşım o senin tecrüben” derim. Benim ki de budur derim mesela.

– önceden sevdiğim bir bisiklet kullanıcısıyken uzun zamandır gıcık olmaya başladım. sanki dünyayı bir bu geziyormuş gibi bir hava yaratıyor. orayı da gördüm buraya da gittim cart curt. tamam eyvallah yaptığın iş büyük ama tek de değilsin. hem taktir bekle hem de gezin hakkında sadece web sitenden bilgi ver. altavista, yahoo devrini çoktan geçtik. youtubeda video işine girseydin belki yaptığın şeyi seni de tatmin ederdi takip edenlerini de. o konuda baya vizyonsuz. ha video kaydı alıyordur ama 10 sene sonra ben napayim senin gezintini.

essege varan adam

07.2022 16:25

 • Gürkan Genç: Öncesinde sevip sonrasında gıcık olmana üzüldüm, sağlık olsun.  Takip etmemen en güzeli olacaktır. Şimdi yazacaklarım da hoşuna gitmeyecek. Gıcık olacaksındır.
 • 10 sene önce sayfama yazmışım. “Dünyayı bisikletle gezen ilk kişi ben değilim son kişi de ben olmayacağım. Hepimizin yolu açık olsun”  Rota bölümün en altında bu yazı bulunur.  Okunmadan bilinmez.
 • Gittiğim yere, gittim derim ve o gittiğim yeri de bisikletle gezmenin artılarını söylerim, iyi gezerim detaylıca gezerim ve yazarım. Yol anılarım okunduğunda anlaşılıyor. Muhabbeti geçtiğinde sus pus olmam. Ben de gittim derim.
 • Türk pasaportu ile Türkiye’den yola çıkıp sırası ile Avrupa, Afrika, Güney Amerika, Orta Amerika bisikletle kesintisiz 10 yıldır dünya turu atmaya çalışan başka biri var mı ülkemizde? Öyle parça parça değil, tek kalemde çıktığı gibi yolda olan? yabancı ülke pasaportu  ile değil Türk pasaportu ile gezen? Türk pasaportu ile gezmek zordur! Varsa bunu bu şekilde yapan söylerseniz ben de bileyim. Hem Türk pasaportu olacak, hem Türkiye’den yola çıkacak, hem yıllardır kesintisiz yollarda olacak? Kaldıki Dünya turunu da hala bitiremedim. Aylardır ABD vizesi için uğraşıyorum. İnternet sayfamda ülkemizden 60 tur bisikletçisinin gezdiği gördüğü yerleri paylaşmıştım vakti zamanında. Yani gezme konusunda ilk olmadığımı başkalarını paylaştığımı sen sayfayı okumadığın için gene kaçırmışsın. Fakat bazı konularda da ilk ben yaptım derim neyi yapıp neyi yapmadığımı tabi ki de söyleyeceğim ki bilinsin. Bunun nesi yanlış?
 • Hakkımdaki bilgiler ve yol anılarım sadece kendi internet sayfamda var. Youtube, Tiktok, Instagram veya başka sosyal medya kanallarıma içerik üretmiyorum.
 • 12 yıl önce yazmaya başlamamın sebebi de yaptığım seyahati arşivlemekti. Bugün de internet sayfamda arşivlemeye devam ediyorum. Yanlış anlamışsın bu paylaşımı veya gezimi sizler için yapmıyorum! Keyif aldığım için geziyor ve yazıyorum okumak isteyen de okuyor. Keyif almadığım işle, yani sosyal medyaya profesyonel şekilde zamanımı ayırıp içerik üretmekle ilgilenmiyorum! Kendi sayfama saatlerimi harcayıp içerik üretiyorum. Sen sevmiyorsun eyvallah. Ben de zaten okumasını sevene yazan biriyim, senin gibilere yazmıyorum.
 • Tatmin kısmına gelince; Kron, Shimano, Cst, Ortlieb, The North Face, Masa Kralı, Ankara Patent gibi sponsor olan firmalardan sadece hizmet veya ekipman almıyorum. Finansal sponsorluk anlaşmalarım var ve tatmin edecek kadar da sözleşmelerim var. Kaldıki internet sayfam sayesinde okuyuculardan da destek geliyor. Türkiye’de kendi şirketimi kurmuşum. Kahve ithal ediyorum. Çok sık sorulan sorularda kazandığım parayı nereye harcadığım da yazıyor. Okunmadığında bilinmez. Öte yandan senin de dediğin gibi 10 senedir video çekiyorum.  Bunları da sosyal medya için çekmiyorum. Gelecekte bir Gürkan GENÇ belgeseli için çekiyorum 🙂 
 • Hem yazdığım, hem de yaptığım projeleri okuma sonra da Gürkan Genç vizyonsuz de. Ben senin gibiler için ne diyeyim? Sen söyle…

– psikolojisi bozuk bir şahıs. aksi halde kimse ailesini, çevresini bırakıp kendini bu kadar uzun süre bisikletle yollara vurmaz.

 

* Doğup büyüyüp ölüyoruz ve hayatımız boyunca kazandığımız birikimler kadar gezip görüyoruz.. Veya sülalenden miras kalacak kadar şanslı biriysen o şekilde de gezebilirsin veya gezerek çalışabilirsin. Miras kalma durumu bende yok ve şanslı biri olduğumu da düşünmüyorum. İmkanlar yarattım ve böyle bir yola çıktım. Buna şans demiyorum ben istediğim için oldu. Şimdi öleceğim belli bunu biliyorum. 30 sene ülkemde doğmuş büyümüş çalışmışım. Kalmış geriye 50 sene ki o da en iyi ihtimal. Fakat yaş ilerledikçe beden güç kuvvetten kesiliyor. Len kocaman bir dünya var. Param imkanım yok diye ne yani görmeden mi gitseydim? Döndüğümde benim dostluklar arkadaşlıklar devam eder o kesin. Fakat tabi ki bu yolculukta düşüncelerim de çok değişim oldu. Tecrübe kazanıldı, görüldü, öğrenildi. Nasıl büyük bir zenginlik kelimelerle anlatamam sana. Yahu insan öleceğini bile bile belli sınırlar içinde yaşaması ve dünyanın geri kalanını görmeden bu dünyadan göçüp gitmesi ne ilginç bir durumdur bunu da anlatmak zor. Sakın yanlış anlama yargılamıyor veya ayıplamıyorum. Çünkü bu düşüncenin dışına çıkacak yetkinliğe sahip bireyler değiliz. Dışına çıkan oldumu da psikolojisi bozuk oluyorsun. Halbuki bu taraftan da durum tam tersi… Çok şükür ailem ve arkadaşlarımla aram hala çok iyidir. 

-ukalalığını 30.12.2022 ınstagram yayınında bir kere daha kanıtlayan insan.ben shimano olsam yüzüne tükürür,geri isterdim gönderdiklerimi.salak influencer’lar gibi yapma tamam da bu kadar olma be adam!ukala herif..
* Shimano ürünlerini kullanıp eleştireceğimi ve bunları canlı yayında yapacağımı hatta bazı konularda ağır gömebileceğimi kendilerine bizzat sözleşme imzalamadan önce söyledim. Ve Shimano da zaten böyle gerçekçi yorumları istediğini bizzat söyledi. Sende kalkıp bu kurumun benim suratıma tükürmesi gerektiğini düşünmüşsün. O kurumda çalışan hiç çok şükür senin gibi karaktersiz veya iki yüzlü değil.

Sonuç olarak sosyal medya kanallarım web sayfam için www.gurkangenc.com birer aracı ve yaptığım seyahat herkese de hitap etmiyor en başından beri bunu biliyorum. Herkesi memnun edemem. Fakat ben mutlu bir şekilde keyif alarak ve psikolojim bozulmadan yoluma devam ediyorum.  Yazılanlara ve sonrasında yazılacak olumsuz görüşlerin hepsine saygım sonsuz.

Sevgiler Öpeyrum ..

Privacy Preferences

When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in the form of cookies. Here you can change your Privacy preferences. It is worth noting that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we are able to offer.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Web sitemiz, esas olarak 3. taraf hizmetlerinden gelen çerezleri kullanmaktadır. Çerezleri kullanmamızı kabul etmelisiniz.